fbpx

İADE VE DEĞİŞİM

İade İşlemi

İade talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır. Satın almış olduğunuz ürün ile birlikte gönderilen İade & Değişim formunu doldurmanız gerekmektedir. İade edilecek ürün, doldurulmuş form ile birlikte tarafımıza gönderilmelidir. İade etmek istediğiniz ürün bütün standart aksesuarları, ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. İade için yapılan gönderilerin ücreti firmamıza aittir.

İade Şartları

*Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.

* Kullanım kaynaklı hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade gönderileri firmamıza aittir. Gönderiler MNG Kargo ile yapılmalıdır. Farklı kargo firmaları ile gönderilen paketlerin gönderim bedeli müşterinin ödediği kargo bedelinden fazla ise fark müşteriye yansıtılır ve iade bedelinden düşülür.

*İade edilecek ürün, satın alınan ürünlerden bir/ birkaçı ise kargo ücreti firmamıza aittir. MNG Kargo tarafından karşı ödemeli olarak gönderimi yapılmalıdır. İade işlemlerinde farklı bir kargo şirketi ile yapılacak karşı ödemeli gönderi teslim alınmaz.

*Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orjinal dokümanların bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.

*Lütfen iade etmek istediğiniz ürünü;

Gökevler mah 545 .sok yapıkent sitesi 1B blok D21 Esenyurt/ İstanbul adresine gönderiniz.

Değişim İşlemi

Satın almış olduğunuz ürünü aynı modelin başka bir ebat veya rengi ile değiştirmek istiyorsanız; gönderi ile birlikte Değişim & İade Formunu talebiniz doğrultusunda doldurarak göndermeniz gerekmektedir. Değişimin yapılması için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır. İade&değişim formunda değiştirmek istediğiniz ebat veya rengi belirterek ürünü tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünün bütün standart aksesuarları, ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde kargoya tarafımıza gönderilmesi için teslim edilmiş olması gerekmektedir. Kargo gönderimi MNG tarafından karşı ödemeli olarak yapılmalıdır. Değişim İşlemlerinde farklı bir kargo şirketi ile yapılacak karşı ödemeli gönderi teslim alınmaz.Tutanak, oluşan hasarın siz kaynaklı olmadığını belirttiği icin değişim veya iade işleminizi kolaylaştıracaktır. Tutanak sonucunda yeni ürün en kısa sürede adresinize gönderilecektir. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik veya hasarlı ürün bildirimleri, tutanak olmadığı için incelemeye tabi tutulur. İnceleme sonuca göre kabul edilebilir veya reddedilebilir.

Değişim Şartları

*Kullanılmış, orijinalliğini kaybetmiş ürünlerde değişim işlemi yapılamamaktadır.
* Değişim gönderileri firmamıza aittir. Gönderiler MNG Kargo ile yapılmalıdır. Farklı kargo firmaları ile gönderilen paketlerin gönderim bedeli müşterinin ödediği kargo bedelinden fazla ise fark müşteriye yansıtılır ve iade bedelinden düşülür.
*İstediğiniz ebat ya da renk tükenmiş ise, söz konusu ürünün tutarı tarafınıza iade edilecektir.
*Ürünü başka bir model ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yerine talep ettiğiniz ürün için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.
*Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orjinal dokümanların bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde değişim işlemi yapılamamaktadır.
*Lütfen değiştirmek istediğiniz ürünü;
Gökevler mah 545 .sok yapıkent sitesi 1B blok D21 Esenyurt/ İstanbul adresine gönderiniz.

Sipariş iptal işlemi

Siparişinizi kargoya verilmeden önce iptal etmeniz gerekmektedir. Bunun için info@weelywally.com adresine “Sipariş İptali” konulu bir e-posta göndermeniz yeterli olacaktır. Hafta İçi vermiş olduğunuz siparişiniz için aynı gün saat 17:00’e kadar iptal talep edebilirsiniz. Cuma Saat 17:00 sonrası ve Hafta Sonu verilen siparişleriniz için Pazartesi Günü 17:00 e kadar iptal talep edebilirsiniz.

No products in the cart.